FARBY OFFSETOWE TRIADOWE I PANTONE firmy SUN CHEMICAL / HARTMANN Druckfarben GmbH

  • ECOLITH

Uniwersalne w zastosowaniu farby offsetowe arkuszowe, nie zasychające w kałamarzu farbowym. Sformułowane na bazie substancji podlegających wtórnemu przerobowi, wolne od olejów mineralnych. Charakteryzują się bardzo wysokim połyskiem, wspaniałą stabilnością drukowania, wysoką transparentowością farb kolorowych i odpornością na ścieranie. Posiadają bardzo dobre własności druku "mokro na mokro" oraz układania w stosie. Farby utrwalają się przez absorbcję i utlenianie, umożliwiają szybkie przejście do dalszej obróbki. Druki można uszlachetniać lakierami UV.
Farby Ecolith są najlepsze dla wielokolorowych maszyn drukarskich z opcją obracania arkusza - farba nie odkłada się na dociskach po jego obróceniu. Idealne do drukowania wszelkich prac drukarskich na papierach i kartonach powlekanych z połyskiem i matowych oraz papierach i kartonach niepowlekanych, makulaturowych, na których osiąga się bardzo dobre rezultaty. Farby przystosowane są do drukowania w maszynach 1 do 12 kolorowych z cylindrem obracającym lub bez takiego cylindra.
Farby podstawowe: ECOLITH yellow
ECOLITH magenta
ECOLITH cyan
ECOLITH black
G 6808
P 6808
B 6808
S 6808
Opakowanie jednostkowe: 2,5 kg - puszka próżniowa

  • IROCART

Uniwersalne w zastosowaniu farby do druku offsetowego arkuszowego, nie zasychające w kałamarzu farbowym. Przeznaczone do druku "mokro na mokro". Charakteryzują się wysokim połyskiem, gładką konsystencją, słabą przylepnością i bardzo dobrą drukownością. Zachowują doskonałą równowagę wodno - farbową, dobrą zdolność układania w stosie i tworzą gładką powierzchnię na dużej płaszczyźnie zadruku. Farby utrwalają się przez absorbcję i utlenianie, przy czym szybko wsiąkają w podłoże. Są odporne na ścieranie. Druki można uszlachetniać lakierami UV.
Farby Irocart są odpowiednie do drukowania na papierach i kartonach powlekanych z połyskiem i matowych oraz niepowlekanych. Idealnie sprawdzają się w druku opakowań, kartonów, obwolut i etykiet. Posiadają atest PZH dopuszczający stosowanie do opakowań artykułów spożywczych.
Farby podstawowe: IROCART yellow
IROCART magenta
IROCART cyan
IROCART black
G 2800
P 2810
B 2820
S 2890
Opakowanie jednostkowe: 2,5 kg - puszka próżniowa

  • TOPLITH

Farby do druku offsetowego arkuszowego o szerokim zastosowaniu i wysokim połysku, nie zasychają w kałamarzu farbowym. Charakteryzują się doskonałą równowagą wodno - farbową, bardzo dobrą drukownością "mokro na mokro" oraz zwartą i gładką konsystencją. Farby kolorowe wyróżniają się wysoką przezroczystością oraz mocno kontrastowym obrazem druku. Szybko utrwalają się przez wsiąkanie i utlenianie, są odporne na ścieranie i zachowują dobrą zdolność układania w stosie. Druki można uszlachetniać lakierami UV.
Farby Toplith są przeznaczone do druku na papierach powlekanych błyszczących i matowych oraz kartonie w sytuacji gdzie wymagana jest szybka wsiąkliwość oraz wysoki połysk. Są odpowiednie również dla papieru niepowlekanego.
Farby podstawowe: TOPLITH yellow
TOPLITH magenta
TOPLITH cyan
TOPLITH black
G 60221
P 61221
B 62221
S 89221
Opakowanie jednostkowe: 2,5 kg - puszka próżniowa

  • PANTONE

Farby podstawowe monopigmentowe do mieszania i ozdobne w kolorach zgodnych z katalogiem Pantone. Nie zasychają w kałamarzu farbowym, zachowują stabilną równowagę wodno - farbową, cechują się dobrą drukownością, szybkim wsiąkaniem w podłoże i normalnym schnięciem.
Przeznaczone są do druku offsetowego we wszystkich maszynach arkuszowych i na różnych podłożach. Druki można uszlachetniać lakierami UV.
Podstawowe kolory Pantone: Black
Blue 072
Covering White
Green
Orange
Process Blue Purple
Red 032
Reflex Blue
Rhodamine Red
Transparent White
Violet
Warm Red
Yellow
Opakowanie jednostkowe: 1 kg - puszka próżniowa

 

 
© 2007 Grafmaj