• REPAFIX

Skuteczny środek do regeneracji struktury obciągu gumowego i usuwania wytłoczeń. Preparat należy nanieść na uszkodzone miejsca i chwilę odczekać. Zabieg taki oszczędza czas i pozwala na natychmiastowy dalszy druk. Stosuje się do wszelkiego rodzaju offsetowych obciągów gumowych.

Opakowanie jednostkowe: 250 g - buteleczka metalowa

  • SOLVERA

Pasta zawierająca aktywne substancje rozpuszczające do skutecznego czyszczenia wałków farbowych z zaschniętej, utwardzonej warstwy farby i lakieru olejowego. Ponieważ preparat jest bardzo efektywny, doskonale nadaje się do szybkiej zmiany kolorów z ciemnych na jasne. Stosowany regularnie gwarantuje, że wałki długo zachowają aksamitną powierzchnię.

Opakowanie jednostkowe: 1 kg - puszka metalowa

  • COLORFRESH

Środek na bazie olejowej odświeżający lekko podeschnięte farby offsetowe i typograficzne po dłuższych przestojach maszyny. Rozpylany na wałki farbowe i obciągi gumowe odświeża farbę, zapobiega jej odciąganiu i przysychaniu w miejscach nie przekazujących farby oraz zrywaniu wstęgi papieru w początkowej fazie druku.

Opakowanie jednostkowe: 400 ml - pojemnik z aerozolem

  • ANTISTATIC SPRAY

Aerozol antystatyczny do spryskiwania części maszyn drukujących, introligatorskich itp., które wskutek nagromadzenia ładunków elektrostatycznych hamują cykl produkcyjny. Jest odpowiedni do każdej powierzchni, po spryskaniu tworzy antystatyczną powłokę. Nie uszkadza części maszyn i jest neutralny dla skóry. Preparat można stosować bezpośrednio na materiał roboczy.

Opakowanie jednostkowe: 400 ml - pojemnik z aerozolem

  • SILICONE SPRAY

Silikon w aerozolu do stosowania przy wykańczaniu druków i w dziale maszyn drukujących. Po spryskaniu tworzy śliską, antystatyczną i antykorozyjną warstwę ochronną. Może być stosowany jako środek rozdzielający do obciągów gumowych, noży do krajarek, podkładów pod klisze, sztanc itd.

Opakowanie jednostkowe: 400 ml - pojemnik z aerozolem

 
© 2007 Grafmaj