ZMYWACZE włoskiej firmy MGF s.r.l.

  • MGF WASH IM/44

Zmywacz o dużej skuteczności zmywania farb drukarskich i średnio - wysokim współczynniku parowania. Cechy te czynią produkt idealnym przy szybkich zmianach prac drukarskich. Posiada bardzo dobre zdolności mieszania się z wodą - można go rozcieńczyć w ilości nie przekraczającej proporcji 1:1. Preparat jest obojętny dla płyty offsetowej i nie powoduje pęcznienia warstwy drukującej obciągu gumowego.
Zalecany do codziennego czyszczenia wałków farbowych i obciągów gumowych. Nie usuwa emalii z elementów maszyn i stąd przydatny jest do czyszczenia części metalowych i cylindrów. Idealny do czyszczenia obciągów gumowych w automatycznych urządzeniach maszyn arkuszowych.

Opakowania jednostkowe: 25 l, 210 l, 1000 l

  • MGF WASH IM/512

Silny zmywacz do czyszczenia na bazie węglowodorów alifatycznych o niskim współczynniku parowania. Dokładnie czyści powierzchnie wałków farbowych i obciągów gumowych nie powodując ich pęcznienia lub kurczenia i jest obojętny dla płyty offsetowej. Preparat nie powoduje i zapobiega korozji, można go mieszać z wodą w stosunku nie przekraczającym 1:1.
Rozcieńczony z wodą jest idealny do usuwania osadów pyłu papierowego z obciągów gumowych. Zalecany do codziennego czyszczenia, szczególnie w automatycznych urządzeniach maszyn arkuszowych i rolowych typu heat - set.

Opakowania jednostkowe: 25 l, 200 l, 1000 l

  • MGF WASH S/1007

Silny i skuteczny zmywacz spełniający specyficzne wymagania w technice druku UV. Nie wpływa na elementy wałków farbowych i obciągów gumowych wykonane z butylu lub EPDM.
Idealny do codziennego czyszczenia wałków farbowych i obciągów gumowych w systemach z zastosowaniem farb utrwalanych promieniami UV.

Opakowania jednostkowe: 25 l, 200 l, 1000 l

 
© 2007 Grafmaj