NACIĄGI DZIANINOWE NA WAŁKI WODNE hiszpańskiej firmy NUENKA s.l.

Naciągi produkowane są z wysokiej jakości materiałów dzianinowych. Zapewniają równomierne rozprowadzanie roztworu nawilżającego redukując zużycie buforu. Odznaczają się podwyższoną wytrzymałością, nie wymagają obszywania, nie przyjmują farby i są łatwe w montażu.

  • AQUA-NET

Naciąg termokurczliwy o kurczliwości do 15%, wykonany na bazie osnowy pluszowej, sztywny, koloru kremowego. Dostępny we wszystkich średnicach.

  • E-NK

Naciąg termokurczliwy o kurczliwości do 14%, wykonany na bazie osnowy pluszowej, miękki, elastyczny, koloru różowego. Dostępny we wszystkich średnicach.

  • RED-NET

Naciąg termokurczliwy o kurczliwości do 13% wykonany w strukturze pętelkowej, koloru czerwonego. Dostępny we wszystkich średnicach.

  • FELPA

Naciąg niekurczliwy, wykonany z bawełny, koloru białego. Dostępny w średnicach: 34, 38, 44, 48, 54 mm.

Naciągi termokurczliwe wsuwa się na suche wałki wodne i nasącza je ciepłą wodą. Podczas procesu kurczenia następuje trwałe i właściwe zamocowanie na wałkach. Zbędne jest szycie, czy też inny sposób mocowania. Naciąg zarówno przed jak i po zakończeniu procesu kurczenia powinien wystawać poza końce wałka nawilżającego. W żadnym wypadku nie należy odcinać końcówek.

Opakowanie jednostkowe: 20 do 30 m - rola, możliwość cięcia na dowolny wymiar

 
© 2007 Grafmaj